O nas
Wyjazdowi.pl - najwyższa jakość wyjazdów
Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży, które powstało z pasji do sportu - od 2013 roku licencję Organizatora Turystyki. Założycielką biura jest Aneta Jodłowska - instruktor narciarstwa PZN oraz instruktor zawodowy snowboardu SITS. Wszystkie nasze obozy młodzieżowe oraz półkolonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Specjalnie dla Was przygotowujemy bogatą ofertę wyjazdów głównie zimowych w nowe miejsca, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Na naszych obozach młodzieżowych, półkoloniach i wyjazdach dla dorosłych będziecie mieli możliwość skorzystania ze specjalistycznego szkolenia (snowboardowego i narciarskiego - zimą, windsurfingowego, kitesurfingowego i wakeboardowego - latem), które jak zawsze przeprowadzone będzie na najwyższym poziomie. Dodatkowo, latem organizujemy kilkudniowe wyjazdy rowerowe w ciekawe miejsca (Bornholm, Rugia, Saksonia i wiele innych).
Najlepsze wyjazdy autokarowe i na dojazd własny
Francja, Austria, Włochy, Szwajcaria, Gruzja, Niemcy, Polska… u nas znajdziesz wyjazdy, które dzięki niesamowitej atmosferze, dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć i emocji! Większość naszych narciarskich i snowboardowych wyjazdów to wyjazdy autokarem z Poznania. Na każdy wyjazd jest również możliwość dojazdu we własnym zakresie.
Szkolenie narciarskie i snowboardowe
U nas każdy znajdzie coś dla siebie – prowadzimy profesjonalne szkolenia snowboardowe i narciarskie – dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Na naszych szkoleniach nauczymy Cię jazdy technicznej – nawet na lodzie będziesz jeździł perfekcyjnym, ciętym skrętem. Podczas szkoleń robimy też video analizę, dzięki której łatwiej jest wychwycić i poprawić błędy. Freestyle’u nauczą Was nasi najlepsi instruktorzy w snowparku. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy rodzinne z całodziennym przedszkolem narciarskim lub snowboardowym dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy dla dorosłych (studentów ale i 30+!) z możliwością wykupienia lekcji szkoleniowych. Nieważne, czy jesteś początkujący i stawiasz pierwsze kroki na stoku, czy też chcesz doskonalić swoją jazdę - nasi doświadczeni instruktorzy, wśród których są też szkoleniowcy Kadry Narodowej, zadbają o Twój rozwój umiejętności i wiedzy na temat snowboardu i narciarstwa.
Kursy instruktorskie SITS
Jesteśmy Licencjonowaną Szkołą Snowboardu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Na naszych wyjazdach jest możliwość zdobycia I, II i III stopnia sprawności technicznej SITS, uprawnienia asystenta instruktora SITS oraz instruktora snowboardu SITS. Naszą szkołę tworzą wykwalifikowani szkoleniowcy, której kierownikiem jest Instruktor Wykładowca, pracownik AWF Poznań, autor wielu książek i publikacji na temat snowboardu - Mikołaj Marciniak.
Sklep z deskami w Poznaniu
Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Jeżyckiej 15 w Poznaniu oraz online www.sklepzdeskami.pl.
W asortymencie można znaleźć sprzęt i akcesoria snowboardowe (marek: Burton, Flow, Ride, Anon, Bataleon, K2), deski z wiosłem SUP, longboardy , skimboardy , trickboardy , trenażery i sprzęt na trampoliny Switch Boards . Nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt. Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu snowboardowego oraz ręczny serwis narciarski i snowboardowy. Dla uczestników naszych wyjazdów mamy przewidziane specjalne rabaty!
Masz pytania?
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres mailowy, skontaktujemy się z Tobą
najszybciej jak to możliwe.