Wróć do listy
Obóz młodzieżowy

San Martino di Castrozza 10-18.02.2024

3799
Dzieci
-
+

Hotel 3* Saas Maor w Primero (S. Martino di Castrozza)

śniadania i obiadokolacje

Obóz młodzieżowy
Narty/ snowboard
Dojazd autokarem
Możliwość szkolenia
Opis miejsca

Zajawkowy obóz młodzieżowy – jazda na nartach i snowboardzie, imprezy, konkursy z nagrodami!

BRAK MIEJSC

REGION NARCIARSKI

Ośrodek narciarski San Martino di Castrozza/Passo Rolle położony jest na południowym obrzeżu sieci ośrodków narciarskich składających się na makroregion Dolomiti Superski i oferuje aż 60 km tras narciarskich. Urokliwy panoramiczny widok na różowe szczyty Pale di San Martino sprawia, że jest to prawdziwy raj zarówno dla miłośników narciarstwa, jak i natury. Bo trzeba pamiętać, że Dolomity, w tym i pasmo Pale di San Martino wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO za swoją wyjątkowość pod względem geologii, botaniki i krajobrazów.

Łączna długość tras narciarskich: 60 km (San Martino 45 km, Passo Rolle 15 km – 90% tras z możliwością sztucznego naśnieżania)

Maksymalna wysokość: 2400 m n.p.m.

Liczba wyciągów: 22 (w 100% zasilane energią odnawialną)

Snowpark: jest

Nocne jazdy: 2 razy w tygodniu, gondola Col Verde 

Zobacz mapkę regionu San Martino di Castrozza – Passo Rolle

ZAKWATEROWANIE

Hotel 3* Sass Maor położony jest w górskim miasteczku Primiero San Martino (710 m n. p. m.). Hotel oferuje pokoje 2,3 i 4-osobowe. W hotelowej restauracji śniadanie serwowane jest w formie bufetu szwedzkiego. Dwudaniowa obiadokolacja jest wybierana spośród kilku propozycji. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.

100 m od hotelu znajduje się przystanek ski busa, który dowozi pod dolną stację gondoli ośrodka San Martino di Castrozza. Czas przejazdu to około 25 minut. Ośrodek Passo Rolle oddalony jest o około 50 minut drogi.

     
     

SZKOLENIE

Na obozie młodzieżowym realizujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe na każdym poziomie zaawansowania, które prowadzimy w oparciu o program nauczania opracowany przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu.

Z nami nauczysz się podstaw poruszania się na stoku, a także poznasz średnio-zaawansowane i najbardziej zaawansowane techniki jazdy oraz elementy freestyle’u w snowparku. Szkolenie prowadzone jest w trakcie wyjazdu przez cały dzień, pod okiem naszej kadry instruktorskiej. Swój progres w jeździe będziesz mógł omówić ze swoim instruktorem, na bieżąco na stoku, a także podczas wieczornych video analiz. 

 • 6 noclegów w pokojach 3, 4 i 5-osobowych w Hotelu 3* Sass Maor,
 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,
 • check-out w ostatni dzień po obiadokolacji,
 • pełne ubezpieczenie (NNW, KL rozszerzone o choroby spowodowane wirusami SARS-Cov-1, SARS-Cov-2 i ich mutacjami, OC z rozszerzeniem o amatorskie uprawianie narciarstwa i snowboardu),
 • dojazd autokarem Poznań – Primiero – Poznań,
 • transfer ski busem do stoków narciarskich,
 • szkolenia narciarskie i snowboardowe prowadzone wg programu nauczania SITN i SITS na każdym poziomie zaawansowania (zero, początek, średni, zaawansowany, freestyle)
 • opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców,
 • opłatę klimatyczną,
 • bogaty program atrakcji dodatkowych, m.in. konkursy z nagrodami od sponsorów (Burton, Dakine, 7/9/13), imprezy, warsztaty freestyle na Switch Boards, pokazy filmów narciarskich i snowboardowych, pokaz profesjonalnego serwisu sprzętu – to tylko niektóre z punktów programu!
 • testy sprzętu snowboardowego (RIDE, Bataleon) ze Sklepu z deskami
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Pomocowego.
 • ski passu na 6 dni: 180 euro/osoba + 5 euro kaucji zwrotnej za karnet,
 • napojów do obiadokolacji,
 • ubezpieczenia od rezygnacji z wyjazdu (5,5% ceny wyjazdu, rozszerzone o zachorowanie na COVID przed wyjazdem),
 • szkolenia na snowboardowe stopnie instruktorskie SITS (II i III stopień sprawności: 1000 zł) – więcej o kursach instruktorskich tutaj.

Cena regularna za obóz: 3799 zł

Obóz dla młodzieży od 12 roku życia

UWAGA!

Przy wzroście kursu euro powyżej 4,8 zł oraz drastycznym wzroście cen paliw, organizator zastrzega sobie prawo do podwyższenia ceny wyjazdu.

Przy wprowadzeniu limitów osób mogących jednocześnie korzystać z wyciągów narciarskich lub podwyżce cen energii, ośrodek zastrzega sobie prawo do podwyższenia cen karnetów.

Rezerwacji miejsca prosimy dokonywać mailowo. Przy zapisach należy podać dane potrzebne do przygotowania umowy:

 • dane osoby zawierającej umowę: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail, numer dowodu osobistego, numer PESEL,
 • dane uczestnika wyjazdu: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail, numer dowodu osobistego, numer PESEL, szkolenie: NARTY czy SNOWBOARD i określenie poziomu zaawansowania: zero, początek, średni, zaawansowany

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty przelewem lub gotówką w biurze.

  I RATA: 30% ceny płatne w momencie zawarcia umowy
  II RATA: 70% ceny płatne 30 dni przed wyjazdem

Każdy uczestnik wyjazdu powinien mieć przy sobie ważny dokument uprawniający do przekraczania granicy (dowód osobisty lub paszport).

Prosimy, aby każdy uczestnik wyjazdu miał wyrobioną w NFZ bezpłatną kartę EKUZ (jak wyrobić kartę: link do poradnika).

Dlaczego wyjazdowi?
Ponad 5 lat doświadczenia
Ponad 50 odwiedzonych miejsc
Ponad 300 przeszkolonych osób
Ponad 500 km tras narciarskich
w ofercie
Ponad 1000 Zadowolonych Klientów
Sprecjalne rabaty dla uczestników wyjazdu, wypożyczenie sprzętu lub zakup sprzętu snowboardowego oraz serwis narciarski i snowboardowy
Obejrzyj galerię z naszych poprzednich wyjazdów
Masz pytania?
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres mailowy, skontaktujemy się z Tobą
najszybciej jak to możliwe.